KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiet hortensje niebieskie

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Produkt sezonowy
  • Dostawa kurierem DHL
Opis wersji produktu

Hortensje w niebieskim kolorze to wspaniałe, okazałe i urzekające swym pięknem kwiaty, które idealnie sprawdzą się na prezent na każdą okazję. Swą wyjątkową świeżość w dniu dostawy zawdzięczają ogrodnikom, którzy dbają o nie z największą starannością i ścinają je dopiero przed samą wysyłką, by jak najdłużej mogły cieszyć odbiorcę swym wdziękiem. Zdecyduj się na dostawę tych eleganckich kwiatów, a nasi kurierzy DHL dołożą wszelkich starań, by doręczyć przesyłkę w idealnym stanie w wyznaczonym przez Ciebie terminie. Nasze kwiaty zapakowane są w specjalnie przystosowane pudełko, które zapewnia im świeżość i bezpieczeństwo na czas transportu. Odcień i kolor kwiatów ze względu na dostępność może nieznacznie odbiegać od tego przedstawionego na stronie.

Wielkość bukietu
Bukiet składa się z ok 5 kwiatów.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Kwiaty od ogrodnika, zapakowane w karton, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa kwiatów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe ze słodyczy i alkoholi wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa prezentów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Rabat

Telekwiaciarnia Bydgoszcz - RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Bydgoszcz. Aby otrzymać rabat, należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.